Tam kad patenkinti savo pernelyg didelį ego ir pateisinti savo silpnumą, feminizmą, matyt, sugalvojo vyrai. Šiais laikais visur trimituojama ir pabrėžiama apie stiprias, vyrams lygias (o neretai ir stipresnias už pastaruosius) moteris, bet argi tai nepateisinama, kuomet atitinkamai daugėja "moteriškų" vyrų? Žinoma, daugeliui vyrų tai nepatinka, bet kažkam juk reikia išlikti atspariam, atstovauti šeimos ar net tautos stiprybę, ko ir vis dažniau imasi mūsų vis dar vadinamoji silpnoji lytis.
Feminizmo sąvoka šiais laikais šiek tiek išsigimė: jos pradininkės savo veikla siekė lygių teisių tarp vyrų ir moterų, tačiau pastaraisiais dešimtmečiais vyrų lupomis linksniuojamas feminizmas, susidaro įspūdis, reiškia veiklą nukreiptą prieš vyrus.
Vyrų nuostatoms prieš moteris kažkodėl pavadinimas toks pats skambus kaip feminizmas nėra sugalvotas, bet aš visą tai pavadinčiau gan mediciniškai - vyrų nepilnavertiškumo vyriškume kompleksu.
Nežinau, kas yra tikrasis vyriškumas, bet nuolatinis moterų menkinimas tikrai yra vyriškumo stokos požymis.
P.S. Čia kalbu daugiau apie išimtis, o ne daugumą. Myliu vyrus, tikiu, jog mūsų visuomenėje daugybę vyrų išnaudoja pačios moterys, ir kad tai yra taisytina. Tikiu, kad pasaulyje yra daugybę džentelmeniškų vyrų ir tikrai gerbiu tokius.
1 komentaras:
Saunu kai perskaitai protingas mintis,tik kad daugiau butu taip mastanciu.Nes kaip tik taip isgirstame is vyru apie feminizmo savoka.
Rašyti komentarą